Hoppa till textinnehållet -  - Tilll startsidans aktuella information - 
Startsida - 
Anpassa -  | Kontakt -  | Webbkarta -  | Sök -  | English - 
 Startsida -  / Vi på Tranellska
 -  

Mentorer

Läsåret 2018/2019

Årskurs 1

Klass Mentorer E-post
RL19A Susanne Sandblad susanne.sandblad@vasteras.se
  Magnus Rydin magnus.rydin@vasteras.se
RL19B Moa Gustafsson
moa.gustafsson@vasteras.se
  Sofia Wärn sofia.warn@vasteras.se
HT19

Annica Wallin

annica.wallin@vasteras.se
  Eva Lassfolk eva.lassfolk@vasteras.se
IMYRK Tina Thunell tina.thunell@vasteras.se

Årskurs 2

Klass Mentorer E-post
RL18A Anders Järgren anders.jargren@vasteras.se
  Kefieh Khorand kefieh.khorand@vasteras.se
RL18B Martina Alm martina.alm@vasteras.se
HT18  Annmarie Larshans-Larsson annmarie.larshans.larsson@vasteras.se
  Annica Wallin annica.wallin@vasteras.se
SI Tina Thunell tina.thunell@vasteras.se

Årskurs 3

Klass Mentorer E-post
RL17A Ralf Kedja ralf.kedja@vasteras.se
RL17B Mikael Staaff mikael.staaff@vasteras.se
  Eva Lassfolk eva.lassfolk@vasteras.se
HT 17  Linn de Wilde
linn.de.wilde@vasteras.se

Gymnasiesärskolan

Klass Mentorer E-post
GySär19 Anne-Charlotte Johansson-Wässman anne-charlotte.johansson-wassman@vasteras.se
GySär18 Anne-Charlotte Johansson-Wässman anne-charlotte.johansson-wassman@vasteras.se
GySär17 Anne-Charlotte Johansson-Wässman anne-charlotte.johansson-wassman@vasteras.se
GySär16 Anna-Lena Oskarsson
anna-lena.oskarsson@vasteras.se
 - TillbakaTillbaka  -    UppUpp  -