Hoppa till textinnehållet -  - Tilll startsidans aktuella information - 
Startsida - 
Anpassa -  | Kontakt -  | Webbkarta -  | Sök -  | English - 
 Startsida -  / Vi på Tranellska
 -  

Lärare

Kontaktuppgifter till Tranellska gymnasiets lärare
Sign Namn Ämnen E-post
ALM Martina Alm Bageri martina.alm@vasteras.se
BJM Monica Björkman Särskolan monica.bjorkman@vasteras.se
BJS Sofia Blomberg

Bageri/Vuxenutb.

Entreprenörskap

sofia.blomberg@vasteras.se

CAE Eddie Carlsson Kök/Vuxenutb.

edward.carlsson@vasteras.se

FES Sara von Feilitzen Serv, Bar sara.von-feilitzen@vasteras.se
GNM Moa Gustafsson Kök lille-mor.gustafsson@vasteras.se
JÄA Anders Järgren Kök anders.jargren@vasteras.se
KER Ralf Kedja Kök ralf.kedja@vasteras.se
KEK Kefieh Khorand Matematik

kefieh.khorand@vasteras.se

LNA Ann-Marie
Larshans-Larsson
Hotell, Turism annmarie.larshans.larsson@vasteras.se
LAE Eva Lassfolk Engelska eva.lassfolk@vasteras.se
NYS Solveig Nygren Särskolan solveig.birgitta.nygren@vasteras.se
OLA Anna-Lena Oskarsson Särskolan anna-lena.oskarsson@vasteras.se
RYM Magnus Rydin Idrott, Matematik magnus.rydin@vasteras.se
SAS Susanne Sandblad Servering susanne.sandblad@vasteras.se
SAE Emelie Sandin Bageri/vuxenutb. emelie.sandin@vasteras.se
STM Mikael Staaff Bageri mikael.staaff@vasteras.se
THT Tina Thunell Religion, Samhällskap tina.thunell@vasteras.se
WAA Annica Wallin Turism annica.wallin@vasteras.se
WIL Linn de Wilde Svenska, Historia linn.de.wilde@vasteras.se
WÄA Ann-Charlotte Johansson Wässman Särskolan anne-charlotte.johansson-wassman@vasteras.se
WÄS Sofia Wärn Svenska, Svenska som andra språk sofia.warn@vasteras.se
ZEI Isabelle Zetterberg Engelska isabelle.zetterberg@vasteras.se
ÖHM Marie Öhman Specialpedagog marie.ohman@vasteras.se
 - TillbakaTillbaka  -    UppUpp  -